У Львові пройшли перегони роботів-автомобілів. Фото

logo
33811_u_lvovi_projshli_peregoni_robotiv_avtomob.jpeg


На вихідних до Львова з’їхалися творці роботів-автомобілів із кількох областей України та Білорусі
фото: facebook.com/evgeny.kraws

фото: facebook.com/evgeny.kraws

У  Національному університеті «Львівська політехніка» 22 жовтня відбулися міжнародні змагання: на одній з найскладніших в Україні трас змагалися автомобілі-роботи. Аби перемогти цілком автономний робот, оснащений спеціальними датчиками, самостійним енергоживленням та «розумом»-програмою повинен був найшвидше здолати десять кіл траси. Умови дуже схожі до Королівських перегонів «Формула-1». Обмеження для роботів мінімальні: вага (не більше 3 кіло) та габарити.

Участь у змаганнях за «Кубок Політехніки» взяли 20 команд зі Львова, Рівного, Івано-Франківська, Харкова, Одеси та Мінська. До змагань допускалися не лише студенти. Спочатку роботи проходили сертифікацію та відбір на здатність самостійно долати трасу: до фінальних заїздів допущено з 20 лише 13-ть команд. Навчально-тренувальна траса з робототехніки кафедри Фотоніки університету дуже складна: двоповерхова «вісімка» не з круглими квадратними кутами.

Перемогла команда Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника. Друге місце у господарів з «Львівської політехніки», а третє – у команди Одеського національного політехнічного університету. Змагання за «Кубок Політехніки» проводилися вже вчетверте. Переможці перегонів, окрім медалей та грамот, отримали в якості нагороди термоповітряну паяльну станцію.

Фото та інформація зі сторінки Evgeny  Kraws у Facebook


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...