У Львові пройшов “антисміттєвий мітинг” (фото)

logo
104435_u_lvovi_projshov_antismittevij_miting_fot.png


25 червня, 2017 – 17:58

Фото Павла ПАЛАМАРЧУКА

Сьогодні, на площі Ринок у Львові пройшов антисміттєвий мітинг. До його проведення закликав мер міста Андрій Садовий, щоб містяни вийшли на вулицю, та продемонстрували свою позицію, щодо сміттєвої блокади  Львова. Загалом на заклик мера на площі зібралося близько 3 тисяч людей.

Розпочався захід із хвилини мовчання за загиблими в зоні АТО. На невеликій сцені перед входом в Ратушу стояли Андрій Садовий, народні депутати Олег Березюк та Ірина Подоляк, екс-заступниця голови Львівської облради Парасковія Дворянин та інші.

 «Я хочу подякувати всім, хто прийшов сьогодні нас підтримати. Ми є мирне українське місто, яке показує сьогодні приклад для всієї нашої держави. Рік часу місто знаходиться в сміттєвій блокаді. Це дуже важко собі уявити в нормальному світі, в нормальній країні: всі полігони в нашій державі закриваються для того, щоб ми не могли кожного дня вивозити відходи. Ми очікували на братську допомогу тих людей, які працюють в державних органах. На превеликий жаль, ми її не отримали.  Проте ота сміттєва блокада, в якій нас тримають вже рік часу, почала давати тріщину. Наступник крок – це звернення всіх патріархів: християн, іудеїв, протестантів. Щоб всі звернулись до Президента, до прем’єра, аби зняти цю блокаду», – сказав Андрій Садовий.

Невелика група людей намагалася перешкодити виступу мера. Як потім вдалося з’ясувати, це були АТО-шники, які воювали на сході України. Вони вигукували: «Садового у відставку!», «Досить нас обманювати!», «Досить проводити російський Альфа джаз!», «Наших побратимів сьогодні хоронять, а ви розважаєтесь російським джазом!».

Проте поліція швидко зреагувала, та оточила їх кільцем. Але тут же зазнала утисків з боку старших людей, які були на мітингу. Ті почали обзивати АТОшників «тітушками», кидати у них зіжмаканий папір, показувати дулі, обзивати нехорошими словами тощо. Поліції ледь вдалося стримати відгородження розлючених людей. Але суперечка між людьми з часом затихла і виникала лише в певні моменти на невеликий проміжок часу.

Також на мітингу були люди, які тримали плакати проти мера. Проте його прихильники переважно рвали та топтали такі плакати, називаючи людей проплаченими провокаторами.

Мітинг тривав близько години та закінчився спільним виконанням гімну. Нікого із учасників заходу поліція не затримала.

Павло ПАЛАМАРЧУК


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...