У Львові пропонують збудувати будинок на зразок Хундертвассера

logo
41665_u_lvovi_proponujut_zbuduvati_budinok_na_z.jpeg


Створити у центрі Львова будівлю в стилі відомого віденського будинка Хундертвассера запропонував ресторатор Марк Зархін на дискусії Tvoemisto.tv «Виклики й перспективи якісної забудови міста». За його словами, проект активно підтримують львівські фахівці.
Фото: poradumo.com.ua

Фото: poradumo.com.ua

“Майже кожен архітектор реагує на ідею створення проекту креативного будинку позитивно, адже всі усвідомлюють, як це вплине на вигляд та загальний настрій Львова”, – стверджує Марк Зархін. За його словами, туристи натовпами приїжджають до Відня подивитися на будинок Хундертвассера. І Львів має всі шанси на те, щоб схожий з точки зору естетики проект зробив його привабливішим для креативного класу.

Будинок Хундертвассера у Відні. Фасад

«Центр міста мусить забудовуватися. Але не тими сумними спорудами, на які не хочеться дивитися, а такими, заради яких приїдуть туристи та які не буде соромно показати львів’янам», – наголошує ресторатор. Таким чином, у Львові може з’явитися другий будинок Хундертвассера.

Переглянути дискусію “Виклики й перспективи якісної забудови міста” можна тут.

Мотивуючи забудовників, Марк Зархін зауважив: «Львів може стати глобальним містом, і тут містобудування відіграє надзвичайну роль. За рахунок містобудівних ідей, за рахунок збереження львівської архітектури й старих традицій ми створимо комфортні умови для проживання креативного класу й у Львів прийдуть великі компанії, які вкладатимуть гроші».

Хундертвассер-гауз у Відні. Фото Марка Зархіна

Довідка. Будинок Хундертвассера у Відні – це епатажна багатоповерхова будівля, спроектована австрійським архітектором і художником Фриденсрайхом Хундертвассером та зведена наприкінці 20-го століття. У приміщенні знаходиться 52 квартири, 4 офіси, 16 приватних та 3 загальних терас. Власники квартир у будинку довго в ньому не живуть через велику кількість туристів, охочих подивитися на архітектурне диво.

Будинок Хундертвассера з висоти пташиного польоту

Фото: poradumo.com.ua

Опублікувала Людмила Рубцова

А поділитися?