У Львові просять повернути на зупинки термінали з квитками

logo
114328_u_lvovi_prosjat_povernuti_na_zupinki_term.jpeg


На сайті Єдиної системи місцевих петицій триває збір підписів щодо повернення терміналів на зупинки електротранспорту.

Про це повідомляє кореспондент сайту 032.ua.

Як зазначає автор документу, такі термінали були на зупинках у Львові ще рік тому та слугували пасажирам електротранспорту для купівлі квитків.

«На великій частині зупинок електротранспорту немає ані магазинів з квитками, ані терміналів, тож пасажирам доводиться купляти квитки у салоні тролейбуса чи трамвая, у водія. Це створює відчутні труднощі, особливо у час-пік», – йдеться у тексті петиції.

Автор акцентує увагу, що придбання квитків у водія в салоні створює додаткове навантаження та дискомфорт, адже водій відволікається, а пасажири часто передають гроші через весь салон.

«Враховуючи психологічний аспект проблеми, припускаю, що це навіть збільшує кількість т.зв. “зайців” – пасажирів, що не платять за проїзд», – пояснює автор петиції.

Як йдеться у документі, стікери з QR-кодами у цій ситуації не надто допомагають, адже левова частка пасажирів використовує готівку.

Відтак, у Львові просять вирішити проблему і встановити на зупинках електротранспорту термінали з можливістю придбання квитків і проїзних абонементів.

Читайте також: Культура велосипедів: 24 станції муніципального велопрокату — у Львові.

А поділитися?