У Львові проведуть громадські слухання проти забудови на Кульчицької

logo
115800_u_lvovi_provedut_gromadski_sluhannja_prot.jpeg


Мешканців непокоїть, що громадський простір можуть віддати під забудову.ФОТО: PROJETO-A.COM

ФОТО: PROJETO-A.COM

Про це йдеться у зверненні депутатів, які ініціювали проведення громадських слухань. Відповідне оголошення розміщене на сайті ЛМР. До депутатів звернулися мешканці вулиці Кульчицької, Петлюри, Садової та Кульпарківської.

«Львів’ян насторожує той факт, що заплановане будівництво займатиме практично всю площу нинішнього громадського простору і відповідно не залишається місця для проведення дозвілля», – йдеться у зверненні депутатів, яким ініціювали проведення громадських слухань. 

Рішенням виконкому ЛМР у 2007 році ділянка 1,18 га в цьому районі була надана в оренду терміном на 10 років. Як ідеться в ухвалі: «Для будівництва та обслуговування спортивно-оздоровчого комплексу з готелем, закладом громадського харчування і офісними приміщеннями з підземними автостоянками за рахунок земель житлової та громадської забудови».

Громадські слухання відбудуться 2-го серпня 2017 року у школі №18 (вул. Кульчицької, 18). Початок о 18:30. Пропозиції та зауваження приймає управління «Секретаріат ради» до 1-го серпня на електронну скриньку: 539lmr@gmail.com до 01 серпня 2017 року. Довідки за телефоном: (032) 297-57-63. 


Реклама

А поділитися?