У Львові проведуть ХХІІ Міжнародний фестиваль сучасної музики “Контрасти”

logo
26119_u_lvovi_provedut_hhii_mizhnarodnij_festiv.jpeg


У рамках фестивалю цикл творчих зустрічей та майстер-класів зі знаними та молодими композиторами України, Польщі, Словаччини, Росії, Болгарії, Білорусі, Німеччини та Австрії.

maxresdefault-1

Програма:

30 вересня, п’ятниця

11:00 · Кава з композитором: Святослав Луньов/UA. Вхід вільний.

2 жовтня, неділя11:00 · Кава з композитором: Дмітрій Капирін/RU. Вхід вільний.13:00 · Ланч з новою музикою: Aleksander Wnuk/PL.Декілька практичних порад молодим композиторам, які пишуть для ударних. Вхід вільний.

3 жовтня, понеділок11:00 · Кава з композитором: Олександр Щетинський/UAЛінії, перехрестя, акценти. Вхід вільний.13:00 · Ланч з новою музикою: Desk music. Експериментальний проект студентів-композиторів ЛНМА ім. М.Лисенка.Куратор: Микола Хшановський/UA. Вхід вільний.

4 жовтня, вівторок, об 11:00 · Кава з композитором: Мілєн Панайотов/BG.Короткий екскурс в музичну журналістику. Вхід вільний.

5 жовтня, середа11:00 · Кава з композитором: Сєрґєй Нєвскій/RU-DE. Робота з голосом. Вхід вільний.13:00 · Ланч з новою музикою.Ольга Жукова/UA, віолончель.Юрій Гуран/UA, флейта.Тарас Гамар/UA, бас-кларнет.Микола Хшановський/UA · Erat est erit для віолончелі і електроніки.Максим Коломієць/UA · Shadow speaker для віолончелі solo.Олекцій Шмурак/UA · Міські легенди для голоса і віолончелі.Сєрґєй Нєвскій/RU-DE · Glissade для флейти і бас-кларнета · Rost для віолончелі і електроніки.Вхід вільний.

6 жовтня, четвер11:00 · Кава з композитором: Олексій Шмурак/UA · BIOS музики. Вхід вільний.13:00 · Ланч з новою музикою. Олексій Шмурак/UA, Микола Хшановський/UA, Назар Скрипник/UA · Імпровізація. Вхід вільний.

7 жовтня, п’ятниця, об 11:00 · Кава з композитором: Peter Machajdík/SK. Творчий автопортрет в контексті словацької та закордонної сучасної музики. Вхід вільний.

8 жовтня, субота11:00 · Кава з композитором: Дмітрій Либін/BY. Вхід вільний.13:00 · Ланч з новою музикою · Андрій Павлов/UA, скрипка.Clemens Gadenstätter/AT · moved by (part ‘A’) для скрипки solo.Максим Коломієць/UA · Saklas Tango для скрипки solo. Вхід вільний.

Де: арт-кав’ярня “Квартира 35”, вул. Вірменська 35, 2-й пов.

Коли: 30 вересня – 8 жовтня.


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...