У Львові проведуть вечір пам’яті Георгія Гонгадзе

logo
23353_u_lvovi_provedut_vechir_pam_jati_georgija.jpeg


Усіх охочих долучитися до акції просять прийти 16 серпня о 19.00 до  пам’ятника Іванові Франку (навпроти  Франкового університету).

«Саме 16 вересня 2000 року у Києві зник журналіст Георгій Гонгадзе, і ми запрошуємо запалити свічки біля університету і пройти ходою до проспекту Свободи – до дерева Гонгадзе, яке посадили львівські активісти», – говорить один із організаторів пам’ятного заходу Петро Волинський.

Біля дерева Гонгадзе святий отець прочитає молитву. Інших  спеціально запланованих  заходів не передбачено. Якщо хтось захоче згадати Гіві у поминальному слові, ніхто не перешкоджатиме.

Я особисто, як журналіст із великим стажем Львівської обласної телерадікомпанії,  не відаю, чи варто вважати ЛТБ  – початком журналістської кар’єри Гіві, але те, що саме на Львівському ТБ він робив свою чи не найпершу авторську програму «Монітор» із режисером Мирославом Мединським, то точно, і цей проект нікого не залишав байдужим, – на всі 100% .

Нагадаємо, що Георгій Русланович Гонгадзе (21 травня 1969, Тбілісі –17 вересня 2000, Київ) – громадський діяч, український опозиційний журналіст. Засновник і перший головний редактор інтернет-газети «Українська правда».

Тетяна КОЗИРЄВА, Львів.


Реклама

А поділитися?