У Львові розпочалась кампанія на захист Національної академії сухопутних військ

logo
109426_u_lvovi_rozpochalas_kampanija_na_zahist_n.jpeg


Громадськість Львова обурена ідеєю, яка визріла в Міністерстві оборони щодо перетворення Національної академії сухопутних військ ім. Гетьмана Петра Сагайдачного в інститут морально-психологічного забезпечення.

В соціальній мережі Facebook вже розпочалась кампанія з викладанням активістами своїх фото з написом «Ні! – нищенню академії сухопутних військ у Львові!». Також активісти закликають підписати петицію до Президента України.

«Перенесення факультетів академії сухопутних військ призведе до знищення потужної військової школи, яка напрацьована в Національній академії як за роки її існування, так і за роки АТО. Адже науковий та офіцерський склад Академії бере участь в Антитерористичній операції та впроваджує досвід бойових дій у навчальний процес. В академії за час російської агресії проти України підготували 6000 офіцерів, 60 000 солдат та сержантів. Фахівці академії провели індивідуальну підготовку 24-ої, 80-ої, 128-ої, 51-ої, 26-ої бригад та підрозділів (в т.ч. безпосередньо в зоні АТО), а розформована 44-бригада (2000 чоловік) наново сформована фахівцями академії.», – написано в петиції.

Loading…


Реклама

А поділитися?