У Львові розпочався Alfa Jazz Fest. Програма фестивалю

logo
104127_u_lvovi_rozpochavsja_alfa_jazz_fest_progr.jpeg


23 червня у місті Лева розпочався наймасштабніший джазовий фестиваль України – Alfa Jazz Fest.

У Львові розпочався Alfa Jazz Fest. Програма фестивалю

У Львові розпочався Alfa Jazz Fest. Програма фестивалю

Про це повідомили організатори дійства.

 – #AlfaJazzFest2017 офіційно вікрито! ManSound не лише ушкварили а капела, але й розігнали хмари. Плинні тенори, хвилюючий баритон та потужний бас звучали зі сцени. Навіть дощ не став на заваді концерту на Площі Ринок, адже цього року ми передбачили все. Святковий початок джазового фестивального літа! Далі буде! #alfajazz2017, – сказано у повідомленні.

Alfa Jazz Fest

У суботу заплановані такі дійства:

Програма Фестивалю

Розклад усіх заходів фестивалю можна переглянути тут.

Alfa Jazz Fest – міжнародний джазовий фестиваль, який щороку проходить у форматі open-air в червні у Львові (Україна). Концерти за участю понад ста музикантів на трьох сценах у місті, понад 40 000 глядачів, 100 акредитованих журналістів ― це історія «Alfa Jazz Fest» попередніх років. Перший фестиваль успішно пройшов в 2011 році.

Фестиваль традиційно проходить на трьох сценах:

Головна сцена в парку ім. Б. Хмельницького —сцена імені Едді Рознера (вхід за квитками)

Сцена на центральній площі Львова — площі Ринок (вхід вільний)

Сцена в історичній частині міста — подвір’ї палацу Потоцьких (вхід вільний)

Крім концертів джазових музикантів із різних країн світу, під час фестивалю відбуваються джем-сейшени, майстер-класи та автограф-сесії світових зірок джазу.

Щороку в рамках фестивалю у Львові відбувається вручення Міжнародної музичної премії «Alfa Jazz Fest Awards» ім. Едді Рознера. Премія заснована з метою відзначення музикантів, які зробили вагомий внесок у розвиток джазової музики, а також із метою популяризації джазової музики. Переможець обирається шляхом голосування членами широкого кола експертів, серед яких музичні критики, видатні діячі культури, громадські та державні діячі, журналісти й підприємці з різних країн світу.

Організатор фестивалю: ТОВ «Леополіс Джаз».

А поділитися?Вам має сподобатись...