У Львові розряд блискавки вбив двох людей: що розповіли вцілілі та очевидці (Відео)

logo
105810_u_lvovi_rozrjad_bliskavki_vbiv_dvoh_ljude.jpeg


У Львові розрядом блискавки вбило двох людей – чоловіка та 9-річну дівчинку. Ще двох шпиталізували до місцевої лікарні. Трагедія сталася у мікрорайоні “Левандівка” біля місцевого озера, передає кореспондент “5 каналу”. 

За темою

>
У Львові від блискавки загинули 9-річна дівчинка та її батько

Про Остапа Небиловського та його сина медики кажуть – народилися у сорочках. Вони на собі відчули розряд блискавки і вижили. Пам’ятають лише, що раптова гроза заскочила їх біля озера, де вони рятувалися від 30-градусної спеки.

“Сховалися із сином під деревом. Далі нічого не пам’ятаю. Нас розбудили. Якогось чоловіка відкачували і казали, що він не вижив. Чоловіка стояв біля мене за три метри поряд з моєю дитиною. Різкий удар, і прокинулися, коли “швидка” забирала”, – пригадує потерпілий Остап Небиловський.

Чоловік нині в інфарктному відділені, під наглядом медиків. Його 10-річний син – у реанімації.

“Ураження невелике. Опік в ділянці верхньої частини тулуба, де був ланцюжок. Ми його госпіталізували у реанімаційне відділення, бо зі слів бригади швидкої допомоги, була серцево-легенева реанімація. Там є небезпечні ураження електричним зарядом”, – каже головний лікар Львівської лікарні №8 Василь Обаранець.

Блискавка розколола навпіл дерево, під яким від зливи ховалися восьмеро людей. Для 9-річної дівчинки і одного з чоловіків електричний удар став смертельним.

“Ми розвернулися на грім, на звук. І просто побачили, що всі люди, які стояли під вербою, впали і ніхто не піднімається. Мала одразу посиніла, дитина теж. Хлопчик подавав ознаки життя, чоловік впав, напевно, на ровер, бо обличчя було в крові, і той чоловік ще дихав”, – каже очевидиця події Люда Пастух.

Чому сталася трагедія – з’ясували надзвичайники. То що ж призвело до загибелі – дізнайтеся у сюжеті:

 

Марта Шикула, Євген Радіон , Львів , “5 канал”

Відео за темою

Дивіться також фотогалерею за темою: 

Негода в Києві: сильний вітер звалив дерева, одну з вулиць затопило – фото


Реклама

А поділитися?