У Львові шукають інноваційні проекти, які пропонуватимуть інвесторам. Умови конкурсу

logo


Фокус конкурсу у рамках форуму «Інноваційна весна» зорієнтований на винаходи та проекти з фізики, біології, хімії та інженерії.фото: соцмережі

фото: соцмережі

Терміни

Львівські науковці можуть подавати заявки до 26-го лютого. Опісля організатори відберуть найкращі роботи. Впродовж двох місяців відібрані винахідники працюватимуть із менторами, які допомагатимуть їм подбати про бізнес-складову проекту: укласти бізнес-план, фінансові прогнози тощо. А 23-го травня представлять свої напрацювання інвесторам на інноваційному форумі.

Як подати проект

Для участі у відборі потрібно заповнити реєстраційну форму, в якій описати назву проекту, сферу, у якій його можна застосовувати, та подати інформацію про керівника розробки. 

Окрім цього, заявникам потрібно підготувати презентацію проекту англійською мовою та надіслати її на електронну адресу invest@city-adm.lviv.ua (заразок презентації можна переглянути за посиланням).

Менторів, які допомагатимуть науковцям із розробкою бізнес-планів, скеровує міжнародний фонд «Western NISE nterprise Fund (WNISEF)» – регіональний фонд прямих інвестицій, заснований на фінансування уряду США. Це будуть фахівці з Америки, Канади та  Ізраїлю. Інвесторів шукатимуть як серед українських, так і серед закордонних компаній.

Проректор з наукової роботи НУ «Львівська політехніка» Наталія Чухрай запевняє, що науковці університету збираються долучитись до форуму: «Серед дослідників, особливо інженерів, поширеною є така проблема, як осідання проектів. Розробки запатентовані, проте на їх доопрацювання потрібні додаткові інвестиції.Часто через їх відсутність, ідеї так і залишаються начерками. А такі форуми допомагають знайти інвесторів та реалізувати проект на міжнародному рівні».

Додамо, що у 2011-му році професор «Львівської політехніки» Григорій Ільчук створив гнучкий тканинний суперконденсатор, який потрапив у 100 найкращих винаходів світу за версією американського журналу «Наука і дослідження». Розробку професора придбали та реалізували у винаході на замовлення Тайванського текстильно-дослідницького університету.

Форум відбуватиметься за підтримки «Western NISE nterprise Fund (WNISEF)» та в рамках Тижня науки у Львові.

Підготувала Уляна Іванишин