У Львові спортсмени із п’яти країн світу змагатимуться для дітей загиблих учасників АТО

logo
22983_u_lvovi_sportsmeni_iz_p_jati_krajin_svitu.jpeg


myfather_html_152ab1a223 вересня у Львівському державному цирку відбудеться Міжнародний благодійний турнір із змішаних єдиноборств (MMA). Це показове шоу, яке збере на одній арені спортсменів із п’яти країн світу, має на меті зібрати кошти на придбання путівок для відпочинку закордоном дітей, батьки яких загинули в зоні АТО.

Зокрема, участь у змаганнях візьмуть бійці із України, Ізраїлю, Грузії, Словаччини та Румунії. Знаючи про складну ситуацію в нашій державі, спортсмени одразу погодилися на участь у такому благочинному дійстві, яке дасть можливість діточкам Героїв побувати на відпочинку в Польщі та Болгарії.

Захід, організований Міжнародною лігою «Real Fight Promotion», Благодійним товариством «Мій тато захищає Україну», Міжнародним благодійним фондом «Жертвам війни в Україні» та 58-им Будинком офіцерів Збройних Сил України, відбудеться у Львові вперше. Проте, організатори турніру мають намір зробити його щорічним, проводячи таке масштабне спортивне дійство на підтримку дітей українських Героїв двічі на рік – у Польщі (Кракові) та в Україні (Львові).

Благочинну акцію – Міжнародний турнір із змішаних єдиноборств підтримали Львівська обласна державна адміністрація, Львівська обласна рада та Львівська міська рада. Партнерами заходу є Генеральне консульство Республіки Польща у Львові, Почесне консульство Республіки Болгарія у Львові та девелоперська компанія «MS».

Турнір у прямому ефірі транслюватиме телеканал «Спорт-1»

А поділитися?Вам має сподобатись...