У Львові стартував півмарафон (фоторепортаж)

logo
37040_u_lvovi_startuvav_pivmarafon_fotoreportaz.jpeg


6 листопада у Львові вперше відбувається міжнародний півмарафон Grand Prix Lviv Half Marathon 2016. Вулицями Львова бігтимуть понад 1300 бігунів з різних міст України.

Півмарафон такого масштабу відбувається у Львові вперше, але вже зібрав чималу кількість учасників. Як розповіли організатори, їм довелося достроково завершити реєстрацію учасників на головну дистанцію – 21 км.

Біговий маршрут для учасників було прокладено центральними вулицями міста. Через це 6 листопада рух транспорту у Львові було обмежено.

«Маршрути наших дистанцій не випадково прокладені історичними вулицями міста, адже півмарафон – це не проста бігова подія, а й важливий туристичний захід для Львова. Ми хочемо, щоб півмарафон став традицією для міста і через року у ньому брали участь наші діти», – каже організатор львівського півмарафону, генеральний менеджер компанії Run Ukraine Дмитро Черніцький.

У рамках півмарафону спортсмени бігтимуть на дистанції у 21 км, 10, 5 та 2 км. Також відбуватимуться спеціальні дитячі забіги.

фото Мирослава Пархомика, ZAXID.NET


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...