У Львові стоматологи ночували під кабінетом Садового

logo
103827_u_lvovi_stomatologi_nochuvali_pid_kabinet.jpeg


Вчора, 22 червня, під Львівською міською радою зібрались стоматологи, які виступали проти реформування стоматологічних клінік.

Активісти оголосили, що не підуть, допоки не поговорять з Андрієм Садовим. Як повідомляє джерело, людям довелось заночувати під кабінетом мера.

Вчора на акції під Ратушею лікарі вимагали від влади виконати рішення судів і зупинити реформування комунальних стоматологічних клінік.За попередньою інформацією, внаслідок незаконних дій чиновників буде звільнено близько 80% медпрацівників клінік. Люди втомившись чекати, вирішили самі іти до Андрія Садового, але в Адміністрації міського голови, сказали, що він не може їх прийняти, бо зараз на засіданні стосовно сміттєвого питання, – повідомляє ІА ZIK.

Тож стоматологи залишились під дверима Садового на всю ніч. Правда, майор медслужби, лікар-стоматолог Олександр Бурійзазначив, що голова Львова все таки зустрівся з протестувальниками, але вже близько опівночі.

Деякі з питань медпрацівникик встигли обговорити, але більшість так і “зависла у повітрі”, тому пікетувальники залишились протестувати і надалі під дверима кабінету, а зранку оголосили про безстрокову акцію.


Реклама

А поділитися?