У Львові створили картину з ковбаси

logo
36970_u_lvovi_stvorili_kartinu_z_kovbasi.jpeg


У рамках фестивалю барбекю BBQFest.WinterON, у Львові 5 листопада створили картину з ковбаси. Авторкою роботи стала львівська художниця Галина Дудар.

Розмір картини становить 120 см на 84 см. На її створення знадобилось 16 видів ковбаси, загальна вага якої – приблизно 10 кг.

Як розповіла ZAXID.NET Галина Дудар, картину з їжі вона робить вперше.

«Колеги будуть сміятись, мабуть. Коли я сказала, що буду таке робити, друзі дуже здивувались: як, з ковбаси?», – прокоментувала таку незвичну мистецьку акцію художниця.

«Нам хотілось зобразити щось таке, що несе щастя і позитивні емоції. Кінь і підкова – це український символ щастя, який асоціюється з добром, добробутом і позитивом», – розповіла керівниця відділу маркетингу «Родинної ковбаски» Людмила Томашевська.

За словами організаторів акції, картин з ковбаси раніше в Україні ніхто не створював. Львівська картина претендує на звання найбільшої. Тож встановлення рекорду зі створення найбільшої подібної картини зафіксували представники Книги рекордів України.

«Ми не намагались зробити щось гламурне чи модне, а хотіли зробити щось, що було б зрозумілим для простих людей, доступним і смачним», – додала Людмила Томашевська.

Після завершення, картину змогли скуштувати гості фестивалю.

Фото Мирослава Пархомика, ZAXID.NET


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...