У Львові створили комісію з оцінки збитків внаслідок вибуху в багатоповерхівці

logo
37484_u_lvovi_stvorili_komisiju_z_ocinki_zbitki.jpeg


У Львові уже створили спеціальну комісію, яка описує завдані збитки внаслідок вибуху у квартирі багатоповерхівки на вул. Грінченка, що трапився 6 листопада. Зараз описують ті квартири, до яких є доступ. Адже в тій квартирі, де стався вибух, досі працюють вибухотехніки, оскільки під завалами залишається вибухівка часів ІІ світової війни. Після того як комісія опише все, у районній адміністрації думатимуть про механізм відшкодування.

«Ми порахуємо збитки і винесемо на розгляд комісії з надзвичайних ситуацій, винесемо на розгляд депутатських комісій, якщо буде відповідне рішення прийнято, ми долучимося до проведення ремонту цих квартир», – розповів голова Шевченківської районної адміністрації Олександр Удовенко.

Також треба додати, що станом на ранок 7 листопада будинок повністю під’єднали до всіх комунікацій, окрім пошкодженого стояка будинку, де стався вибух.

«Зараз відновлюємо газопостачання, окрім одного стояка, де була руйнація, після обстеження газопроводу під’єднаємо до вечора повністю все і будинок буде жити своїм нормальним життям», – зазначив голова ЛКП Віталій Яринич.

На місці досі працюють вибухотехніки. Коли винесуть решту зброї поки не повідомляють.

Нагадаємо, у неділю, 6 листопада, на п’ятому поверсі дванадцятиповерхового житлового будинку на вул. Грінченка у Львові стався потужний вибух. Внаслідок вибуху загинув 33-річний чоловік. На момент вибуху у квартирі також перебувала мати загиблого, яка не постраждала.

Як з’ясувалося, 33-річний чоловік, який загинув внаслідок вибуху, займався «чорною археологією». У його квартирі правоохоронці виявили арсенал боєприпасів часів Першої та Другої світових війн.


Реклама

А поділитися?