У Львові створили онлайн-мапу сучасних громадських просторів

logo
38408_u_lvovi_stvorili_onlajn_mapu_suchasnih_gr.jpeg


Для зручності усі простори розділені за районами міста, повідомляє Zaxid.Net.

a

Фото: ekskurs-lviv

У червні 2015-го року Департамент розвитку Львівської міської ради презентував програму урбаністичного розвитку міста, що базується на чотирьох основних пунктах: сталому розвитку міста, врахуванні думок львів’ян, співпраці з усіма групами інтересів і залученні іноземного досвіду.

На основі презентації підготувавали мапу створених та запланованих громадських просторів у Львові.

Багато проектів стосується облаштування дитячих і спортивних майданчиків. Також серед ініціатив, які виникають найчастіше – встановлення нових пам’ятників. Крім того, пропозиції громади стосуються озеленення та парків.

Серед проектів відмітимо простір пам’яті Кузьми Скрябіна на площі Гасина, проект реконструкції площі Митної, облаштування Скверу Гідності та “музичний” громадський простір, який буде стилізований під пульт керування звуком.

Як наголошує начальниця відділу урбаністики ЛКП «Інститут просторового розвитку» Олександра Сладкова, реалізувати усі проекти протягом 2017 року не вдасться через обмежене фінансування. Точний перелік об’єктів, які облаштують у наступному році, стане відомий після затвердження бюджету розвитку у лютому 2017 року.

Нагадаємо, «Хмарочос» зробив інтерактивну мапу будівель, у яких працює київська влада.


Реклама

А поділитися?