У Львові створили сквер на вул. Донецькій. Відео

logo
107436_u_lvovi_stvorili_skver_na_vul_doneckij_vi.jpeg


В рамках проекту «Громади в дії» мікрогромада Підзамче втілила в життя ідею зі створенням скверу на вул. Донецькій.Фото: Громади в дії

Фото: Громади в дії

Проект «Громади в дії» здійснюється Інститутом міста за фінансування Програми ЄС «Neighbourhood Civil Society Facility 2012 and Non-State Actors and Local Authorities in Development (NSA∓LA) 2012 and 2013».

Він спрямований на об’єднання львів’ян та залучення їх до активних дій щодо покращення життя в місті, визначення локальних проблем та моніторинг якості життя.

2-го липня в рамках цього проекту відкрили сквер на вул. Донецькій, 26. Про це повідомляється на Facebook-сторінці проекту Громади в дії.

«Робота над реалізацією створення скверу на вул. Донецькій була справді досить виснажливою для цілеспрямованих та наполегливих мешканців. Адже, активісти постійно боролися з песимізмом та байдужістю тих мешканців, які абсолютно не хотіли вірити та підтримувати ці перетворення у районі.

Та неймовірне завзяття невеликої команди прогресивних людей варте визнання – тільки їхні зусилля та праця показали неймовірні результати. Вже зараз на вул. Донецькій, 26, там,де колись були просто чагарники – зараз  можна користуватися сучасним простором для дозвілля для дітей і дорослих», – розповідають на офіційному сайті проекту. 

Активісти, що працювали над новим сквером: Марія Малетич Віра Шпирка Bozhena Zakaliuzhna Наталія Семчук.

«Цей проект дозволив нам зрозуміти, що ніхто не буде нам робити якісь нові простори, ремонти чи реконструкції  просто так. Тільки спільна праця мешканців, активістів та влади може приносити плідні та такі важливі результати. І, нехай активізувати усіх мешканців до дії нам не вдалося – та тепер, ми знаємо, аби  щось змінити потрібно багато та якісно працювати», – додає активістка громади, Марія Малетич

 


Реклама

А поділитися?