У Львові створять Муніципальне бюро доброчесності

logo
110559_u_lvovi_stvorjat_municipalne_bjuro_dobroc.jpeg


У Львові планують створити перше в Україні Муніципальне бюро з питань доброчесності та запобігання корупції. Відповідне рішення у п’ятницю, 14 липня, ухвалив виконавчий комітет Львівської міськради.

«Завдяки активній співпраці ЛМР та нідерландських експертів Львів отримав можливість першим в Україні створити проектний офіс доброчесності, який працюватиме щодо попередження різних порушень», – розповів заступник міського голови Львова з питань розвитку Андрій Москаленко.

За його словами, близько п’яти років Львівська міськрада співпрацює з нідерландськими експертами, які займаються виявленням незаконних чи потенційно корупційних рішень. «Їхня діяльність спрямована на попередження таких випадків. Тепер же вони готові працювати над створенням такого офісу в нас за кошти уряду Нідерландів», – уточнив ZAXID.NET Андрій Москаленко.

Він також зазначив, що цим рішенням виконком ще не створив Муніципальне бюро, а лише дав старт процесу створення. «Сьогодні ми даємо старт проекту, а далі в межах робочої групи напрацюємо конкретні рішення і представимо на розгляд», – сказав заступник мера Львова.

Міський голова Львова Андрій Садовий наголосив, що діяльність такого бюро буде корисною для ЛМР. «Буде добре, якщо ми матимемо в міськраді підрозділ, який аналізуватиме проекти рішень з точки зору максимальної прозорості», – сказав він.


Реклама

А поділитися?