У Львові судитимуть за крадіжку з бюджету при закупівлі трамваїв 2,2 млн гривень

logo


16:20 7 липня 2016 р.

Фото: прес-служба Львівського обласного управління Національної поліції

Екс-чиновникам загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від семи до 12-ти років.

«На Львівщині під час закупівлі трамваїв посадовці вкрали з бюджету понад два мільйонии гривень. Колишньому директору комунального підприємства Львівської міської ради та ще сімом фігурантам справи повідомлено про підозру у розкраданні бюджетних коштів, а матеріали кримінального провадження скеровано до суду», – повідомили сьогодні, 7 липня, в прес-службі Львівського обласного управління Національної поліції, де також розповіли подробиці:

«Працівники Управління захисту економіки (УЗЕ) спільно з прокуратурою у Львівській області припинили діяльність злочинної групи, очолювану колишнім керівником комунального підприємства, якою було організовано розкрадання бюджетних коштів, призначених для закупівлі у Німеччині трамваїв, які вже були у використанні. З метою заволодіння державними коштами, на той час директор міського комунального підприємства, залучив до організованої ним «злочинної» схеми ряд фірм.

Зазначені товариства були створені на «скору руку». Після проведення оборудки фактично їх діяльність зупинилася.

Зокрема, Львівським комунальним підприємством у 2007 та 2008 роках було закуплено 22 трамваї. Закупівля проходила у два етапи. Для цього із бюджету розвитку Львова комунальному підприємству  було виділено 10,5 мільйонів гривень. Під час закупівлі німецьких трамваїв для міста Львова їх вартість значно завищили – на  2,2 мільйони гривень.

Усім фігурантам задіяним у схемі повідомлено про підозру у скоєнні розкрадання бюджетних коштів та визначено їх співучасть у відповідності до статті  27 Кримінального кодексу України. Для забезпечення відшкодування завданих збитків накладено арешти на їх майно на суму понад шість мільйонів гривень

Обвинувальний акт за частиною 5 статті 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) Кримінального кодексу України за розкрадання стосовно восьми фігурантів скеровано на розгляд в суд. Їм загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від семи до 12-ти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та з конфіскацією майна».

А поділитися?Вам має сподобатись...