У Львові телефонний терорист сяде за грати

logo
117689_u_lvovi_telefonnij_terorist_sjade_za_grat.jpeg


04.08.2017, 12:04

телефонный террорист, заминировал, вокзал, судУ Львові отримав вирок телефонний терорист, який у 2016 році здійснив хибний дзвінок з повідомленням про замінування залізничного вокзалу. Як з’ясувалося, це був не перший випадок телефонного тероризму з його боку. Про це стало відомо з Єдиного державного реєстру судових рішень.

14 грудня 2016 року близько 03:09, перебуваючи на вул. Городоцька, 86 у м. Львові, підсудний здійснив дзвінок з таксофону на лінію екстреного виклику оператора “102” ГУ НП у Львівській області та повідомив працівникам поліції завідомо неправдиву інформацію про загрозу вибуху через замінування Головного залізничного вокзалу м. Львова, що за адресою: м. Львів, пл. Двірцева, 1. В судовому засіданні обвинувачений свою вину у скоєному визнав повністю, щиро розкаявся, просив суд суворо його не карати.

Призначаючи покарання, Залізничний районний суд Львова врахував ступінь тяжкості скоєного злочину та те, що винуватий перебуває на обліку у Львівському обласному клінічному психоневрологічному диспансері з 11.01.1997 р. з приводу помірної розумової відсталості (із зниженням інтелекту до рівня імбецильності) з психопатизацією особи та з розладами поведінки. Тому обрав для нього покарання у виді 3 років позбавлення волі за ч. 1 ст.259 КК України. Також засуджений має сплатити 7134 гривні 40 копійок в дохід держави за проведення експертиз.

До речі, вироком Франківського районного суду м.Львова цей чоловік вже був засуджений за цією ж статєю ККУ (завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеки) до 4 років позбавлення волі, проте був звільнений від відбування покарання з іспитовим строком 2 роки. Тому наразі вважається, що він не має судимості за вироком Франківського районного суду.

Во Львове получил приговор телефонный террорист, который в 2016 году совершил ложный звонок с сообщением о заминировании железнодорожного вокзала. Как выяснилось, это был не первый случай телефонного терроризма с его стороны. Об этом стало известно из Единого государственного реестра судебных решений.

14 декабря 2016 года около 3:09, находясь на ул. Городецкая, 86 в г. Львов, подсудимый совершил звонок с таксофона на линию экстренного вызова оператора “102” ГУ НП в Львовской области и сообщил работникам полиции заведомо ложную информацию об угрозе взрыва через заминирование Главного железнодорожного вокзала Львова, что по адресу: г. Львов, пл. Дворцовая, 1. В судебном заседании обвиняемый свою вину в содеянном признал полностью, искренне раскаялся, просил суд строго его не наказывать.

Назначая наказание, Железнодорожный районный суд Львова учел степень тяжести совершенного преступления и то, что обвиняемый состоит на учете во Львовском областном клиническом психоневрологическом диспансере с 11.01.1997 г. по поводу умеренной умственной отсталости (со снижением интеллекта до уровня имбецильности) с психопатизацией и расстройствами поведения. Поэтому выбрал для него наказание в виде 3 лет лишения свободы по ч. 1 ст.259 УК Украины. Также осужденный должен заплатить 7134 гривны 40 копеек в доход государства за проведение экспертиз.

Кстати, приговором Франковского районного суда Львова этот человек уже был осужден по той же статье УК (заведомо ложное сообщение об угрозе безопасности) к 4 годам лишения свободы, однако был освобожден от отбывания наказания с испытательным сроком 2 года. Поэтому сейчас считается, что он не имеет судимости по приговору Франковского районного суда.


Реклама

А поділитися?