У Львові трамваї на Сихів курсуватимуть кожні 5-6 хвилин

logo
35660_u_lvovi_tramvaji_na_sihiv_kursuvatimut_ko.jpeg


Відповідно до розрахунків служби диспетчеризації та організації руху ЛКП «Львівелектротранс», увесь маршрут трамвай на Сихів долатиме за 25 хвилин.
фото: dyvys.info

фото: dyvys.info

Як повідомив під час брифінгу директор ЛКП «Львівелектротранс» Михайло Сидорович, до кінця листопада на Сихів курсуватимуть 9 трамваїв, 7 з яких – нові від «Електрону». Всі вони проходять випробування і повинні «наїздити» по 150 кілометрів, перед тим як вийти на маршрути. Раніше Михайло Сидорович повідомляв, що загалом на маршруті на Сихів буде працювати 13 одиниць техніки.

За словами директора ЛКП «Львівелектротранс» у грудні, коли колії прокладуть до зупинки «Санта-Барбара», до цих дев’яти додадуть ще кілька відреставрованих трамваїв «Tatra»: від 1 до 3.

Нагадаємо, раніше Олег Береза анонсував відкриття трамвайної колії на Сихів 17 листопада. За його словами, питання дати вже узгоджене з представниками ЄБРР – банку, який виділив найбільшу частину грошей на реалізацію проекту. Спершу трамвай курсуватиме за маршрутом пл. Соборна – кінотеатр ім. Довженка. 

Підготував Юрій Чміль


Реклама

А поділитися?