У Львові триває Фестиваль кави

logo
26241_u_lvovi_trivae_festival_kavi.jpeg


Місто Лева вже десятий рік поспіль на чотири дні перетворилося на кавову столицю Європи – тут відбувається найбільша кавова подія  Lviv Coffee Festival.

З нагоди відкриття Х, ювілейного, фесту організатори свята провели велике кулінарне шоу: у 20-літровій джезві  приготували для відвідувачів заходу смачну каву(варив запашний напій чемпіон світу 2015 року з приготування кави у джезві італієць Давіде Берті), а до кави кав’ярня-кондитерська «Лігумінка» спекла торт, котрим частували усіх охочих.

Учора вперше у рамках Lviv Coffee Festival відбувся День еклерів. Випікали їх, як мовиться, до вибору до кольору – усі вийшли неймовірно смачні, та ще й з найрізноманітнішими начинками.  

У рамках Lviv Coffee Festival вже вдруге відбувся Kulchytsky Coffee Cup – це серія чемпіонатів, які об’єднують найкращих барістів України. Ідеться, зокрема, про змагання з «кавової» пам’яті, також – чемпіонат України з помелу кави. Ще у програмі Lviv Coffee Festival – презентації обладнання та аксесуарів, майстер-класи “Як створити улюблений малюнок на каві”, “СамСобіБаріста” та “Як правильно приготувати свою улюблену каву”, дискусії, кавовий ярмарок, під час якого кав’ярні та кавові бренди облаштовують міні-версії своїх закладів просто неба, кавова веломиля, яка об’єднала велофанів та кавоманів, що проїхали центральною частиною міста на двоколісних, та тур кав’ярнями Львова, у рамках якого оберуть і нагородять найкращу кав’ярню міста Лева.

Тетяна КОЗИРЄВА, Львів. Фото Павла ПАЛАМАРЧУКА.

А поділитися?Вам має сподобатись...