У Львові урочисто відкрили Міжнародний форум видавців

logo
23741_u_lvovi_urochisto_vidkrili_mizhnarodnij_f.jpeg


5 канал

Організатори очікують, що цьогоріч захід відвідають щонайменше 50 тисяч відвідувачів

У Львові розпочався 23-й Міжнародний форум видавців. До міста з’їхалися півсотні авторів із 28 країн світу. Про це повідомляє “5 канал”.

Як зазначається, цьогорічна програма Форуму налічує понад 1200 подій, які відбуватимуться у шістдесяти різних місцях.

Основний майданчик Форуму – Палац Мистецтв. Саме тут відбуваються основні події заходу. Є на Форумі і справжні його фанати. Львів’янка Юлія Лящинська відвідує книжковий ярмарок чи не з першого року відкриття. Каже: уже й не злічити, скільки літературних новинок придбала за увесь час. “У мене форум – це свято. Свято на цілий рік, яке я не пропускаю”, – каже відвідувачка Форуму видавців.

Як стало відомо, щороку дедалі більшою популярністю користуються тут дитячі книжки. “Видавництво старого лева” цього року обіцяє здивувати усіх своєю абеткою-енциклопедією про Івана Франка, яку видали до 160-ї річниці від народження письменника.

“Книга “Франко. від А до Я”. В оформленні Аграфка. Трошки покажу – і діти, і дорослі закохаються в неї з першого погляду”, – стверджує Юлія Тунік-Чорна, представник “Видавництва Старого Лева”.

Зазначимо, що форум триватиме у Львові до кінця тижня. Його вважають своєрідним брендом міста. Найвелелюдніше тут буде традиційно на вихідних. Загалом організатори очікують, що цьогоріч захід відвідають щонайменше 50 тисяч відвідувачів.

Марічка Кужик, Євген Радіон, Львів, “5 канал”


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...