У Львові уже 10 років не можуть покарати шахрая, що привласнив сотні тисяч євро

logo
114886_u_lvovi_uzhe_10_rokiv_ne_mozhut_pokarati_.jpeg


У Львові місцевий житель, що шахрайським способом привласнив чималу суму валютних коштів, знову сяде на лаву підсудних. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі обласної прокуратури.

Так, цей чоловік в період з квітня по червень 2007 року скориставшись довірою громадян Італії привласнив грошові кошти у сумі понад 285 тис. євро та більше 60 тис. доларів США.

Зокрема, як з’ясувалось, іноземці на основі довіреності доручили українцю зареєструвати у Львові підприємство на їх їм’я та внести передані гроші на рахунок статутного фонду, але охочий до легкої наживи чоловік зареєстрував фірму на себе і таким чином заволодів усіма коштами.

Франківським районним судом міста Львова не зважаючи на доводи прокурора, винесено виправдувальний вирок відносно шахрая.

В подальшому, вказаний вирок суду першої інстанції оскаржено прокуратурою області в апеляційному порядку. Не зважаючи на це, Апеляційний суд Львівської області залишив в силі вирок суду першої інстанції.

Відтак, лише суд касаційної інстанції погодився з позицією державного обвинувача, скасував увалу  апеляційного суду  та скерував справу на новий розгляд.

Довідково: За вчинене злочинцю загрожує до 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна.


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...