У Львові в академії сухопутних військ вперше відзначили «День Курсанта»

logo
104137_u_lvovi_v_akademiji_suhoputnih_vijsk_vper.jpeg


24 червня у львівській Національній академії сухопутних військ вперше відзначили «День курсанта». На святковому концерті перед курсантами виступили Олег Скрипка та Віктор Винник з гурту «Мері». Про це повідомив регіональний медіа-центр Міністерства оборони України у Львові.

Особливістю цьогорічного святкування стало те, що його організували молодші командири та курсанти – офіцери в організацію свята майже не втручались.

«Ніхто з нас, ніхто з тих, хто тут навчався раніше ніколи подібного не організовував і не проводив. І, гадаю, не помилюся, що День курсанта на такому рівні святкується вперше не лише в нашій Академії, але й в Україні», – розповів учасник АТО, кавалер ордену «За мужність» старший сержант В. Швед.

(фото медіа-центру Міністерства оборони України у Львові)

У програмі свята були: рукопашний бій, виступ підрозділу із демонстрацією бойових спроможностей курсантів-піхотинців, лицарські бої, пісенні караоке-конкурси тощо. Також футбольна команда НАСВ провела товариський матч із молодіжним складом ФК «Карпати».

Завершився День Курсаната концертом, на якому виступили рок-гурти «Штурм» та Navigator, співачки Софія Федина та Наталка Самсонова, виконавці Богдан Ковальчин із проекту «Пісні війни» та лідер гурту «Мері» Віктор Винник, а також студія «Магарич», Сергій Притула і «Вар’яти-шоу». Спеціально на курсантське свято до Львова запрошено гурт «Друже музико» із міста Одеса та Олег Скрипка із гуртом «ВВ».


Реклама

А поділитися?