У Львові відбудеться дискусія про поводження з відходами: що було зроблено та перспективи. Як долучитись

logo
56559_u_lvovi_vidbudetsja_diskusija_pro_povodzh.jpeg


Якою була та є стратегія міста щодо поводження з відходами у Львові? Про це та стан виконання «Програми поводження з відходами у Львові 2014-2018 рр.» говоритимуть 24 січня під час зустрічі, організованої дискусійною платформою Tvoemisto.tv «Твоє місто Львів» спільно з соціальною ініціативою «ХТОСЬ НЕ ЗРОБИТЬ!» при Комісії у справах молоді УГКЦ.
Фото: news.dtkt.ua

Фото: news.dtkt.ua

Програма дискусії: 

– Стан виконання і реалізації на січень 2017 р. «Програми поводження з відходами у Львові 2014-2018 рр.» (доповідають представники Львівської міської ради)

– Презентація Стратегії поводження з ТПВ у Львові «Львів без сміття» (доповідає Юрій Зима, професор Лісотехнічного університету).

– Презентація концепції «Нуль відходів», до якої нещодавно приєднався Львів. Доповідає Ірина Миронова, експерт зі сталого розвитку.

Учасники дискусії: екологи, науковці, експерти та екоактивісти, представники громадських екологічних організацій, перевізників сміття, Львівської міської ради, УГКЦ, підприємців, ЗМІ та активні мешканці Львова.

Коли? 24 січня (вівторок) 17:00

Експертів, які хочуть долучитись до публічної дискусії офлайн, просимо заповнити реєстраційну форму за посиланням.

Також усі охочі мають змогу надіслати свої запитання чи коментарі в режимі онлайн через Facebook-сторінку «Твого міста». Трансляція наживо розпочнеться 23 грудня об 17:00 на сайті: http://tvoemisto.tv/on-line/ та на Facebook-сторінці Твого міста.

Більше про дискусійну платформу та попередні зустрічі можете переглянути за посиланням:http://tvoemisto.tv/debates/

А поділитися?