У Львові відбудеться масштабна благодійна акція «Україна – це ми!»

logo
117767_u_lvovi_vidbudetsja_masshtabna_blagodijna.jpeg


Україна - це ми

24 серпня 2017 року із нагоди Дня незалежності України в Музеї народної архітектури та побуту імені Климентія Шептицького відбудеться масштабне благодійне дійство для сімей учасників АТО і Героїв Небесної Сотні – акція «Україна – це ми!». Початок – о 13.00.

Організовують захід спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури та побуту у Львові імені Климентія Шептицького за підтримки Львівської обласної державної адміністрації та Львівської міської ради.

Співорганізаторами акції є: 58-ий Будинок офіцерів (м. Львів), Львівська обласна спілка багатодітних сімей «Щаслива родина», Львівський благодійний фонд «Солдатські матері – за нову армію», Міжнародний благодійний фонд «Жертвам війни в Україні», популярне радіо «Lemberg».

У програмі заходу, який розпочнеться о 13.00 годині спільним виконанням молитви, передбачені різноманітні подарунки та атракції. Серед них, зокрема: дефіле духових оркестрів; майстер-класи від відомих майстрів народної творчості та майстрів кулінарії; розваги від Дуже наукового шоу «ОШОУ», а також забавні ігри для діток Героїв від дельфінарію «Оскар», а також від веселих аніматорів; ІТ-уроки проведуть діткам вчителі Львівська академія «Start_IT», навчивши своїх маленьких учасників комп’ютерним вправностям!

І дорослі цього дня не сумуватимуть. Для них передбачено також цілу низку розваг. Зокрема, модний салон «Shamani» запропонує для сімей учасників АТО і Героїв Небесної Сотні взяти участь у розіграші призу у вигляді створення стильних зачісок і проведення фотосесії в Музеї під відкритим небом.

Також на усіх учасників дійства чекає частування солдатським кулішем і борщем, приготованими за давніми українськими рецептами.

Захід також доповнить святковий концерт від радіо «Lemberg» за участю львівських виконавців і гуртів.

Отож, приходьте на акцію «Україна – це ми!» від соціального мегапроекту «Мій тато захищає Україну», щоби разом із нашими захисниками відзначити один із найважливіших днів – День незалежності України!

Для сімей учасників АТО і Героїв Небесної Сотні, які попередньо зареєструються для участі в цьому масштабному святкуванні, будуть видані безкоштовні квитки!

Із додатковими запитаннями можна звертатися за номером телефону: 0972329068 або написавши на е-пошту Благодійного товариства «Мій тато захищає Україну».

Також реєструватися на захід представники сімей наших захисників можуть у коментарях під цим повідомленням на сторінці соціального мегапроекту «Мій тато захищає Україну» в соціальній мережі facebook.com

myfather_html_152ab1a2


Реклама

А поділитися?