У Львові відбудеться перший півмарафон: програма

logo
36186_u_lvovi_vidbudetsja_pershij_pivmarafon_pr.jpeg


У неділю, 6 листопада у Львові відбудеться  масштабна бігова подія – перший півмарафон -“GRAND PRIX LVIV HALF MARATHON – 2016”.

Про це сьогодні під час прес-конференції повідомив Дмитро Черніцький, генеральний менеджер компанії “Run Ukraine”.

За його словами, львів’яни та гості міста зможуть подолати дистанції від 2 до 21 км.

“На сьогодні уже зареєстровано 600 учасників. Ми бачимо ажіотаж і бажання людей приїхати і пробігти цей марафон. Маршрут включає історичні красиві моменти міста, щоб люди, які будуть бігти, могли насолодитися містом. Також буде можливість пробігти дистанцію – 2 км, 5 км, і 10 км. Будуть також і дитячі забіги. Втім, основна конкуренція буде розгортатись на дистанції 21 кілометр”, – зазначив Дмитро Черніцький.

За словами Володимира Шнайдера, начальника управління молоді, сім’ї та спорту ЛМР, участь в марафоні зможе взяти кожен охочий.

“Ми закликаємо львів’ян виходити на вулиці, де учасники будуть бігти марафон і підтримувати їх. Буде сім дистанції і кожен львів’янин зможе взяти участь в першому львівському півмарафоні. Ми закликаємо всіх приходити у “Містечко Змагання”, що буде біля Оперного театру, реєструватись і брати участь у забігах”, – зазначив Володимир Шнайдер.  

Програма:

0001 (3)

А поділитися?