У Львові відбудеться #ШухевичФест

logo
104866_u_lvovi_vidbudetsja_shuhevichfest.png


26 червня, 2017 – 20:46

Це перший такий захід в Україні. Організатори присвячують його 110-й річниці від дня народження  генерала-хорунжого, головнокомандувача УПА, голови секретаріату Української визвольної ради.

Розпочнеться фестиваль 30 червня у мікрорайоні «Білогорща», де 5 березня 1950 року загинув Роман Шухевич (Тарас Чупринка). Триватиме до 2 липня.

В афіші #ШухевичФест – презентація виставки про родину Шухевичів,  спортивні змагання. Також – кінопокази та лекції, де про Романа Шухевича розповідатимуть не тільки як про підпільника, а й як про пластуна, спортсмена та бізнесмена. Заплановані й дискусії гостей фестивалю з істориками. А ще передбачені музичні програми і майстер-класи для дорослих та дітей.

Відкриється фест повстанською ватрою, завершиться – рок-н-рольними концертами від львівських гуртів «Parabellum», «Torban», «Lemkobluegrassband», «Шостечуття» та ін.

#ШухевичФест – це спільна праця управління культури Львівської міської ради, народних домів Білогорщі та мікрорайону «Левандівка», Львівської станиці «Пласту», культурно-мистецького центру «Супутник», львівського музею «Територія терору». Організатори говорять, що в такий, колективний, спосіб намагаються децентралізувати культуру, що у випадку #ШухевичФест означає вивести подію за межі середмістя Львова, відповідно – значно розшити історико-пізнавальний та культурно-мистецький простір. 

Тетяна КОЗИРЄВА, Львів


Реклама

А поділитися?