У Львові відбудеться Відкритий кубок з водного поло

Фото ілюстративнеФото ілюстративнеЗ 1 по 3 вересня 2017 року у Львові проходитимуть змагання «Відкритий Кубок Львова з водного поло 2017».

Про це пише «Львіська газета».

В цьому році вже вдруге у місті будуть проводити одні з найпрестижніших змагань з водного поло в Україні.

Участь у змаганнях приймають провідні українські та зарубіжні команди. Організаторами Відкритого кубку Львова з водного поло є Львівська міська федерація водного поло спільно з управлінням молоді та спорту Львівської міської ради.

«Варто згадати, що перший ватерпольний матч відбувся саме у Львові в 1914 р. З цього часу, Львів став потужним осередком українського водного поло та виховав чимало видатних спортсменів, які неодноразово здобували найвищі нагороди. Відтак, ми й надалі підтримуємо хороші традиції львівського водного поло та звання найкращих в Україні»,- зазначають в управлінні молоді та спорту.

1-й день (01.09.2017 р.):

16.30 – 17.00 – Урочисте відкриття Кубка.17.00 – 18.15 – Збірна України U-17 – Збірна Білорусі18.15 – 19.30 – ВК «Ocmer LSTW» – ВК «Динамо Львів»

2-й день (02.09.2017 р.):

10.00 – 11.15 – ВК «Ocmer LSTW» – Збірна Білорусі11.15 – 12.30 – ВК «Динамо Львів» – Збірна України U-1717.00 – 18.15 – Збірна України U-17 – ВК «Ocmer LSTW»18.15 – 19.30 – ВК «Динамо Львів» – Збірна Білорусі

3-й день (03.09.2017 р.) – Ігри плей-оф:

10.00 – 11.15 – Матч за 3-тє місце11.15 – 12.30 – Фінал12.30 – Нагородження команд учасників, що посіли 1-ше, 2-ге та 3-тє місця та інших учасників Кубка13.00 – Урочисте закриття Кубка.