У Львові відбудеться відкриття виставки художніх виробів зі шкіри(+фото)

logo
100880_u_lvovi_vidbudetsja_vidkrittja_vistavki_h.jpeg


У Львівському національному літературно-меморіальному музеї Івана Франка 21 червня о 16:00 год. відбудеться презентація видання «Художні вироби зі шкіри: історія та практика» та відкриття виставки художніх виробів зі шкіри студентів Володимира Сидоренка.

У Львівській національній академії мистецтв Володимир Сидоренко, роботи якого є відомими у світі, займається художньою обробкою шкіри. Матеріал, з яким працює майстер, – це переважно теляча, козяча та інші види шкіри, яка є дуже м’якою й тонкою. Також, майстер працює зі шкірою великої рогатої худоби, рослинного методу дублення, яка використовується для гарячого клішевого тиснення. Заготовки до конкретної роботи Володимир Сидоренко фарбує безпосередньо при виконанні твору в потрібний йому колір, використовуючи при цьому природні барвники.

Для прикладу, Вікторові Ющенку дарували книгу «Мойсей» у шкіряній обкладинці авторства Володимира Сидоренка, його шкіряні грамоти – письменникам Пауло Коельо, Юстейну Гордеру, Янушу Вишневському, митцям Єжи Новосельському та Іржи Шугаєку, громадському діячеві Збігнєву Войцеховському; медалями зі шкіри нагороджували футболістів «Карпат» та «Шахтаря». Всесвітньовідомий дизайнер Кензо Такада був у захопленні від робіт майстра.

Роботи цього майстра є добре відомими у всьому світі, а 21 червня їх можна буде побачити на власні очі у Львівському національному літературно-меморіальному музеї Івана Франка.

Про це повідомили у Львівській міській раді


Реклама

А поділитися?