У Львові відбудеться ще один протест АТОвців

logo
27213_u_lvovi_vidbudetsja_we_odin_protest_atovc.jpeg


У Львові відбудеться ще один протест АТОвців thumbnail

Протест АТОвців у Львові

29 вересня відбудеться протест бійців АТО. Вони звинувачують владу Львову в бездіяльності. Перед чиновниками поставлені досить значні, проте не вирішені питання. Найважливішим з яких для учасників акції є виконання закону «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту».

Чому люди, котрі захищали територію нашої держави не отримують житло або земельні ділянки? Чому не звертають увагу на відважних вояків? На ці питання повинні будуть відповісти працівники львівської мерії. Але чи дочекаються відповідей АТОвці?

Вони вже майже 2 тижні перебувають з наметами під Ратушею, налаштовані на серйозні рішення. Люди хочуть висловитись та закликати до дій, тому вони вже зареєструвались на виступ на сесії.

«Набридло чекати та спостерігати за складеними руками можновладців, які не збираються вирішувати чужі проблеми. Не можуть взяти все в свої руки та покласти кінець війні. Вони не переживають, чи буде їм де жити та чи буде що їсти, вони всім забезпечені, а ми після війни кому тепер потрібні?» – ділиться житель наметового містечка.

Наші захисники закликають всіх небайдужих прийти та підтримати їх в такій нелегкій справі. Будуть присутні також представники громадських організацій.

Варто прочитати:


Реклама

А поділитися?