У Львові відбудуться міжнародні змагання для дітей та молоді з порушенням інтелекту

logo
23100_u_lvovi_vidbudutsja_mizhnarodni_zmagannja.jpeg


15-18 вересня у Львові пройдуть III Special Olympics Open Games (SOOG2016). Це найбільші за всю історію України міжнародні спортивні змагання для дітей та молоді з порушенням інтелекту. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської міськради.

special-olympics-open-games

Атлети змагатимуться у восьми видах спорту за програмами СО: футбол, флорбол, об’єднаний баскетбол, настільний теніс, плавання у відкритій воді, каякінг, бочча.

Під час III Special Olympics Open Games (SOOG2016) проходитимуть активності для дітей в рамках Кампанії «Корок життя», що полягатимуть у сортуванні на швидкість пластикових корків по кольорах.

Активності проходитимуть у вигляді локації, де буде розміщено: тент із великою кількістю несортованих пластикових корків, банери з інформацією про захворювання – легеневу гіпертензію. Волонтери та соціальні працівники Франківського відділу соціальної роботи ЛМЦСССДМ роздаватимуть інформаційні флаєри та розповідатимуть про Кампанію «Корок життя». Дітей розважатиме аніматор дитячого розважального центру «Дитячої Планети». Будуть танці, співи, малювання.

Кампанія «Корок життя» – спільний проект ЛМБФ «Сестри Даліли», Львівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (ЛМЦСССДМ), дитячого розважального центру «Дитяча планета».

Кампанія є безстроковою та полягає у масовому зборі пластикових корків від пляшок, йогуртів, ручок, кремів, ліків та їх передачі на підприємство із переробки вторинної сировини. Кошти, виручені за здачу корків, перераховуються відповідним підприємством на рахунок ЛМБФ «Сестри Даліли» для купівлі життєво необхідних ліків та медичного обладнання хворим на легеневу гіпертензію.

Контактна особа – Євген (координатор кампанії, тел. 068 459-33-70).

Результатами кампанії «Корок життя» є:

Придбаний за 3000 грн. – портативний небулайзер (інгалятор) для інгаляцій ліками. Придбаний за 10000 грн. – кисневий концентратор для підопічної ЛМБФ «Сестри Даліли» – Оксани Мельник. Для цього було зібрано та здано 1 тону 45 кг пластикових корків.

ЛМБФ «Сестри Даліли» веде збір пластикових корків на кисневий концентратор для ще одного підопічного – хворого на легеневу гіпертензію та уже здав у серпні 2016 р. – 480 кг корків.

Довідка

Легенева гіпертензія – швидко прогресуюче захворювання легень, яке призводить до серцево-судинної недостатності, а при несвоєчасному виявленні – до трансплантації або ж смерті. На даний час на Львівщині проживає близько сорока осіб з таким діагнозом. Лікування є дороговартісним та життєвонеобхідним, вартість на місяць, залежно від ступеня важкості хвороби, від 40 до 120 тисяч гривень.

Фото: www.sociallighthouse.com


Реклама

А поділитися?