У Львові відбувся Чемпіонат України-2017 зі стрибків у воду серед дітей не старше 11 років

logo
109922_u_lvovi_vidbuvsja_chempionat_ukrajini_201.jpeg


Упродовж 6–10 липня на базі комплексу відкритих плавальних басейнів НСБ ЛВС МО України у Львові (вул. Клепарівська, 39-а) тривав Чемпіонат України зі стрибків у воду серед юних спортсменів вікової групи «Д» (2006/2010 рр. народження).

Змагання відбулися під егідою Міністерства молоді та спорту України за активного сприяння управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації, національної та обласної федерацій стрибків у воду, СДЮСШОР «ОЛІМП – Л» (Львів), пише sport-oda.lviv.ua.

Головний суддя змагань – суддя національної категорії Олег Мельніков (Львів).

Загалом до Львова прибули понад 80 юних спортсменів з усіх обласних осередків, де культивуються стрибки у води – зокрема збірні команди м. Києва, Харківської, Миколаївської, Запорізької, Донецької, Дніпровської, Вінницької та Львівської областей.

В загальнокомандному заліку перше місце посіла команда Харківської області, друге місце – збірна Києва, третє місце – команда Миколаївської області. Команда Львівської області під орудою представника команди Уляни Кавійчик, у складі якої виступало шість спортсменів (двоє юнаків та четверо дівчат) й які дебютували в чемпіонатах України, посіла почесне шосте місце.

У змаганнях на однометровому трампліні серед юнаків перше місце виборов Жиляєв Матвій (Харківська обл.), друге місце – Аванесов Даниїл (Харківська обл.), третє місце – Халіман Тимур (Харківська обл.). Найкраще з представників Львівської області виступив Ілля Шлом’як, який посів 29 місце.

Серед дівчат на однометровому трампліні найкраще виступила Назіменко Дарина (м. Київ), друге місце посіла Шинкаренко Софія (Запорізька обл.), третє місце – Кожушко Валерія (Київ). Найкраще з-поміж представників Львівської області виступила Віра Середяк – 17-е місце.

На триметровому трампліні серед юнаків другу перемогу здобув Жиляєв Матвій (Харківська обл.), друге місце посів Аванесов Даниїл (Харківська обл.), третє місце – Болюх Кирило (м.Київ). Найкраще з представників Львівської області виступив Шлом’як Ілл, посівши 31-е місце.

Серед дівчат на триметровій висоті знову першою виявилася Назіменко Дарина (Київ), друге місце суддівська колегію визначила для Яковлєвої Діани (Миколаївська обл.), третє місце виборола Мишкіна Поліна (Миколаївська обл.). Найкраще з представників Львівської області тут виступила Софія Нашкерська, яка посіла 16-е місце.

На трампліні висотою п’ять метрів серед юнаків знову тріумфував Жиляєв Матвій (Харківська обл.), друге місце традиційно дісталося Аванесову Даниїлу (Харківська обл.), третє місце посів Болюх Кирило (Київ).

На п’ятиметровому трампліні серед дівчат перше місце посіла Шинкаренко Софія (Запорізька обл.), друге місце Корнеєва Катерина (Харківська обл.), третє місце Яковлєва Діана (Миколаївська обл.). 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах:

А поділитися?



Вам має сподобатись...