У Львові відбувся “Молитовний майдан”

logo
41073_u_lvovi_vidbuvsja_molitovnij_majdan.jpeg


Сьогодні, у третю річницю Революції Гідності, кілька сотень львів’ян прийшли на проспект Свободи – до пам’ятника Тарасові Шевченку, де 2013-го відбувався львівський Євромайдан, щоби вшанувати пам’ять Героїв Небесної Сотні і всіх полеглих за Незалежність України. 

Участь у заході взяли учасники Революції Гідності, студенти і волонтери, також –  родичі і близькі загиблих, священики, громадські активісти та керівники міста й області.

Присутні молилися за Україну та її Героїв.

Згодом відбулося мистецьке дійство, під час якого у небо на повітряних кульках здійнялося панно-оберіг Пресвятої Богородиці, котре виготовили учні мистецьких навчальних закладів Львівщини.

Музичний супровід заходу забезпечили Галицький академічний хор, чоловіча хорова капела “Дударик”, хор “Гомін” та вокальний ансамбль “Калофонія”.

Упродовж події на великому екрані демонстрували світлини та відео про Революцію Гідності, аби присутні згадали рішучість, цілеспрямованість, відважність та безконечну віру у справедливість і перемогу тих, хто три роки тому вийшов на Майдан.

Тетяна КОЗИРЄВА, Львів. Фото Павла ПАЛАМАРЧУКА


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...