У Львові відбувся суд щодо чернівецького патрульного, якого затримали “під кайфом”

logo
109070_u_lvovi_vidbuvsja_sud_wodo_cherniveckogo_.jpeg


Позавчора, 5 липня, у Львівському апеляційному суді відбулося засідання щодо незаконного винесення штрафу патрульному Анатолію Герману.

Нагадаємо, що патрульного Германа, якого затримали за керування автомобілем в стані наркотичного сп’яніння, через непрофесійне складання матеріалів адміністративної справи і не бажанням поліції в суді довести провину свого колеги, суд виправдав і не призначив покарання.

Тоді, як повідомляє видання “Поліція Чернівців”, керівництво патрульної поліції вирішило помститися журналістові «Дорожнього Контролю» Віталію Мацьоцькому, який взяв активну участь в тому, що громадськість змогла дізнатися про численні факти затримань наркоманів і п’яниць патрульних в Чернівцях.

Управління патрульної поліції міста Чернівці, яким керує Олег Йосипів, не погодилося з тим, що Віталій в суді довів, що патрульному винесли незаконну постанову і подало апеляційну скаргу до Львівського суду.

Як і слід було очікувати, львівський суддя так само розуміє, що штрафи, виписані Йосиповим є наругою над законом. Таким чином справу закрили.

Про ситуацію, що склалася журналіст Віталій Мацьоцький написав у Фейсбук.

“Суд відхилив апеляційну скаргу УПП в м. Чернівці. Під час розгляду, Суд врахував що брехливі представники Чернівецького УПП: Тодорюк Аліна та обдутий Анатолій Герман як і їхні адвокати Замерзляк з напарником похилого віку, незважаючи на обіцянки так і не з’явились на слухання. Також Суд врахува всі мої доказа щодо неправомірних дій патрульних, та залишив в силі рішення Суду першої інстанції”, – зазначив він.

А поділитися?Вам має сподобатись...