У Львові відкрили центр навчання військових поліцейських за стандартами НАТО (ФОТО)

logo
132057_u_lvovi_vidkrili_centr_navchannja_vijskov.jpeg


У Львівській області сьогодні, 15 вересня відкрили 25 навчальний центр в складі Військової служби правопорядку з місцем дислокації у місті Львів. За словами нардепа Тетяни Ричкової, це прототип навчального центру Військової поліції.

До створення центру долучилися країни-партнери — Канада, Литва, Данія, Великобританія, США та Навчальний центр Військової поліції НАТО у Польщі.

«Спільними зусиллями розроблено програму трьохмісячного базового курсу підготовки військового поліцейського, за основу якого взято найкращі стандарти підготовки військової поліції країн-членів НАТО. До 2020 року має відбутися перехід від проведення курсів із залученням інструкторів країн-партнерів НАТО до проведення підготовки тільки інструкторами навчального центру», – написала Ричкова.

На постійній основі у якості радників в навчальному центрі перебуватимуть офіцери Військової поліції Канади та представник Військової поліції Національної Гвардії штату Каліфорнія, США, а фінансування додатково збільшено на 10 мільйонів гривень у 2018 році.


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...