У Львові відкрили кримінальне провадження через масове отруєння у кафе

logo
u_lvovi_vidkrili_kriminalne_provadzhennja_cherez_masove_otruennja_u_kafe.jpg


Кафе «Імперія» на вул. Торф’яній

Національна поліція у Львівській області почала розслідувати справу отруєння 12 людей після святкування хрестини у місцевому кафе. Про це інформує прес-служба Національної поліції. 

«6 липня до правоохоронців надійшло повідомлення від працівників управління Держпродспоживслужби міста Львова про  зафіксоване групове захворювання із проявами  гострої кишкової інфекції, яке виникло внаслідок того, що 4 липня постраждалі були на святкуванні хрестин в кафе на вулиці Торф’яній у Львові. За даним фактом відкрито кримінальне провадження», – повідомляють у відділі комунікації поліції Львівської області.

У лікарню з отруєнням госпіталізовано 12 осіб. Пацієнти госпіталізовані в стані середньої важкості. Серед тих, хто постраждали – жителі Львова та села Грибовичі Жовківського району віком від 15 до 54 років. Усі хворі госпіталізовані до Львівської обласної клінічної інфекційної лікарні, в усіх госпіталізованих стан середньої важкості. Причини отруєння з’ясовуються. 

Як інформують у Державній санітарно-епідеміологічній службі, хворі вживали язик заливний, рибу фаршировану, шашлик із свинини, м’ясну нарізку, кавун та суші.

«Спільними симптомами захворювання є  підвищення температури тіла 38-39С, блювання, пронос, явища загальної інтоксикації», – зазначають у Державній санітарно-епідеміологічній службі​.

Нагадаємо, у кафе «Імперія» на вул. Торф’яна, 4 підвердили, що 4 липня тут був банкет з нагоди дня народження на 35 людей.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

А поділитися?