У Львові відкрили нову бібліотеку Українського католицького університету

logo
130102_u_lvovi_vidkrili_novu_biblioteku_ukrajins.png


Сучасний багатофункціональний Центр Митрополита Шептицького в Українському католицькому університеті було розроблено німецьким бюро Behnisch Architecten та львівським Chaplinskyy & Associates.

Фото: @marrimo

На його будівництво довелося витратити два роки та сім з половиною мільйонів доларів, повідомив у Facebook Володимир Антків.

«Цими вихідними у Львові відбулось відкриття Центр Шептицького на території Український католицький університет UCuniversity», – написав Антків на своїй сторінці у соціальній мережі.

Нагадаємо, будівництво нової бібліотеки проходило в університетському містечку Українського католицького університету УГКЦ на вулиці Стрийській, 29. Бібліотеку з навчальними та адміністративно-службовими приміщеннями «Інформаційно-ресурсний центр УКУ» розмістили у п’ятиповерховому комплексі.

Фото: @marrimo

Колекція сучасного багатофункціонального Центру Митрополита Шептицького нараховує 120 000 старовинних книг. Також в бібліотеці розташовано навчальні кімнати, конференц-зали та зона коворкінгу. Бібліотека доступна для відвідування всім охочим.

Фото: facebook/Volodya Antkiv

Раніше, Бібліотека американського університету оцифрувала книги ХІХ століття для дітей.


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...