У Львові відкрили школу майбутнього

logo
127090_u_lvovi_vidkrili_shkolu_majbutnogo.png


1 вересня, 2017 – 15:43

Сьогодні, 1 вересня, 1 Львові відбулося відкриття і перший дзвоник у новій «Школі вільних та небайдужих». За твердженням її творців, холдингу емоцій «!Fest», особливістю її є те, що вона не відтворює фінську чи британську модель школи, а є унікальною моделлю саме сучасної української школи.

Наразі у школі буде перший та підготовчий клас, в яких буде по 80 дітей. Школа працюватиме як повна середня загальноосвітня школа 11 років. Працюватиме освітній заклад в режимі повного робочого дня –  з 8:15 (навчання з 9:00 до 18:00) до 19:00. Діти також матимуть триразове харчування. Після навчальних уроків діти матимуть заняття в гуртках та секціях на території школи.  А ⅓ всіх занять діти перебуватимуть на вулиці, за будь-якої погоди, тому гумовці та дощовики в списку обов’язкових необхідних речей кожного учня.

Саме 1 вересня на подвір’ї школи засвідчило про демократичний та нетиповий підхід до дітей. Так учителі приїхали на свято велосипедами. Самих дітей не змушували вишиковуватися строго по лінії та не забороняли пересуватися по двору під час урочистостей.

«Кожна дитина – це великий і цікавий всесвіт. Його треба вміти побачити і активувати. І спільним зусиллями ми це зробимо», – розповів операційний директор школи Олесь Пограничний.

Наповнення школи теж буде не типовим для України. На її території облаштували парник та міні-зоопарк, де діти спостерігатимуть та доглядатимуть за рослинами та тваринами. В самій же школі є міні-кухні, тихі зони для читання, просторі кабінети, пуфи, гамаки, проектори, екопідлога, спецобладнання в кабінеті праці.

Після чотирирічного навчання у школі, як запевняють творці школи, діти зможуть: спілкуватимуться англійською мовою на рівні А2 (вільно почуватимуться в англомовному середовищі), володітимуть знаннями загальної шкільної програми згідно держстандартів України, вмітимуть плавати двома стилями, легко користуватимуться електронно поштою та пошуковиками, будуть вміти їздити на двоколісному велосипеді та грати в малий теніс,вмітимуть надати першу медичну допомогу і навіть зможуть смачно приготувати їжу.

Павло Паламарчук, Львів. Фото автора


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...