У Львові віднині стартує опалювальний сезон

logo
30396_u_lvovi_vidnini_startue_opaljuvalnij_sezo.jpeg


Відповідно до розпорядження міського голови Львова від 10.10.2016 р. №516, 11 жовтня у Львові розпочинається опалювальний сезон для населення. Учора, 10 жовтня, тепловики почали відновлювати подачу опалення до усіх бюджетних установ. Інформує прес-служба Львівської міськради.

«10 жовтня відновлюємо подачу опалення до усіх бюджетних установ незалежно, чи були звернення, чи ні. Завтра, 11 жовтня, відповідно до розпорядження міського голови, розпочинаємо подачу теплопостачання населенню», – розповіли тепловики.

Як повідомили у міськраді, минулого тижня ЛМКП «Львівтеплоенерго» розпочало подавати опалення до бюджетних установ на основі листів-звернень. У новому опалювальному сезоні 2016-2017 р здійснюватиме подачу опалення до 1627 жб, обслуговуватиме 195 закладів освіти та 51 установу охорони здоров’я.

Додамо, попри низьку температуру повітря минулого тижня у львівських дитсадках та школах почали масово хворіти діти.

Як пише газета “Експрес”, згідно із законодавчими нормами, органи місцевого самоврядування можуть оголосити про початок опалювального сезону  після того, як середньодобова температура зовнішнього повітря опускатиметься до +8 градусів та нижче впродовж трьох днів поспіль. Тими днями у Львові та області цей показник перевищував +10 градусів. Термометри вдень показували +14 — +16, проте через високу вологість повітря відчуття таке, що надворі значно холодніше.

Загалом, у приміщеннях шкіл, згідно із санітарними нормами, відносна вологість повітря має бути 40 — 60%. А температура повітря в класах і кабінетах — +17 — +20 градусів, у майстернях, де обробляють метал і дерево — +16 — +18, у спортзалі +15 — +17, у роздягальнях при спортивному залі — +19 — +23, в актовому залі — +17 — +20, у бібліотеці — +16 — +18, у медкабінетах — +21 — +23, у спальних приміщеннях — +18 — +20, у туалетах — +17 — +21, а у душових — не нижча як +25 градусів.

Найцікавіше, що в освітніх та виховних установах, закладах охорони здоров’я та соціальної сфери можуть запускати опалення ще до того, як орган місцевого самоврядування прийме відповідне рішення. Та таким правом у Львові жоден із перелічених закладів не поспішав скористатися.

А поділитися?