У Львові відновили частину Митрополичих садів. Фото

logo
35466_u_lvovi_vidnovili_chastinu_mitropolichih_.png


Учора, 29-го жовтня, відбулось відкриття відновленої верхньої частини Митрополичих садів.
прес-служба ЛМР

прес-служба ЛМР

У верхній частині Митрополичих садів виклали бруківку, відновили зелені насадження, висадили газони, облаштували полив, – інформує прес-служба Львівської міської ради.

«Це початок великого проекту – відновлення цілого Святоюрського комплексу, – розповів отець Тарас Милян, керівник «Фундації Духовного Відродження». – Хочемо зробити громадський простір, можливо, сад Митрополита Шептицького, щоб львів’яни також могли до цього долучитись, висадити родинні дерева. Митрополичі сади відігравали дуже важливу роль. Хочемо, щоб і зараз ці сади стали місцем зустрічі».

Як зазначав раніше о.Тарас Милян у коментарі Tvoemisto.tv, зараз Церква намагається всіляко опікуватися приватними Митрополичими садами, скошуючи траву, доглядаючи за деревами та квітами. Ця територія відкрита для відвідувачів лише у рамках певних подій, адже є, по суті, приватною територією, де живе митрополит. Занедбана територія за муром – теж Митрополичі сади, але вона наразі у комунальній власності.

Довідка. На території Святоюрської гори у Львові знаходяться унікальні Митрополичі сади, невелика частина яких є приватною територією, що належить церкві святого Юра. Решта – занедбана комунальна ділянка, більшість площі якої належить місту. Територія, до якої входить Святоюрська гора з садами, належить до спадщини ЮНЕСКО.

Опублікувала Юлія Сабадишина,
фото прес-служби ЛМР


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...