У Львові відновили зйомки історичного бойовика “Екс”

logo
105244_u_lvovi_vidnovili_zjomki_istorichnogo_boj.png


28 червня, 2017 – 12:11

Фото Павло ПАЛАМАРЧУКА

У Львові відновили зйомки фільму “Екс”. Знімальний період фільму було розпочато у Львові та на Львівщині ще у середині грудня 2016 року. Потім зйомки протягом травня-червня відбувалися у Києві та передмісті. І ось знімальна група знову повернулася до Галичини.

Учора зйомки проводили на вулиці Драгоманова поблизу бібліотеки. Знімали епізод, коли пограбування пошти українськими революціонерами зривається і у них починають стріляти озброєні поштарі, а потім ще й переслідує їх поліція. По суті, саме ця зйомка і має бути кульмінацією у майбутньому фільмі.

Адже фільм “Екс” є історією про підпільну організацію УВО, яка діяла в Галичині. Її члени кидають виклик нечесній та корупційній владі. Звісно, що найбільш дієвими у ній є студенти, які проводять ряд вдалих операції. Зрештою керівництво УВО планує ще одну акцію – експропріацію (або просто – екс). Її метою є пограбування поштового відділення, щоб отримати гроші для потреб руху опору. Та у вирішальний момент уся операція летить шкереберть і не всім бійцям вдасться вернутися живими із кривавої бійні, яка розпочинається на поштовому відділені. 

Варто зазначити, що сценарій базується на реальних подіях. Так на початку 1930-х років у маленькому містечку Городок, що в Галичині, відбулося поштового відділення. Звісно, сам факт лише послужив поштовхом для авторської фантазії. Адже у фільмі будуть пролягати ще інші сюжетні лінії. Також “Екс” буде насичений колоритною галицькою музикою того періоду та демонструватиме таку знамениту субкультуру як батяри.

Режисером фільму є Сергій Лисенко, а автором сценарію – Ярослав Яріш. “Екс” є переможцем 8-го конкурсного відбору Держкіно, яке підписало контракт із продакшн-компанією “Т.Т.М.” про державну фінансову підтримку на виробництво фільму. Прем’єру фільму у кінотеатрах планують на кінець цього року.

Павло ПАЛАМАРЧУК, Львів. Фото автора


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...