У Львові відремонтують частину вулиці Шевченка

logo
39232_u_lvovi_vidremontujut_chastinu_vulici_she.jpeg


Вже наступного року розпочнуться роботи з реконструкції вул. Шевченка, яка веде до мікрорайонів Рясне-1 та Рясне-2.
Фото: nash.lviv.ua

Фото: nash.lviv.ua

Про ситуацію з транспортним сполученням між Рясне та центральною частиною Львова говорили під час дискусії «Як повинні розвиватися райони Львова. Зустріч друга – Рясне».

«Зараз проговорюється кілька проектів, але роботи вже ведуться спільно з містом та районною адміністрацією. Йдеться про реконструкцію вул. Шевченка від церкви Анни до вул. Левандівської, в тому числі пошуки розв’язки по вул. Шевченка-Левандівська, адже там завжди корки»», – розповів Tvoemisto.tv Павло Сирватка, представник управління транспорту та зв’язку ЛМР.

Павло Сирватка

«Розширити вул. Шевченка немає можливості. Зараз ми ведемо переговори з Укрзалізницею, щоб змінити графік руху поїздів, адже там (вул. Шевченка) є маневрова стрілка, яка постійно уповільнює рух», – розповів Олександр Удовенко, голова Шевченківської районної адміністрації.

Олександр Удовенко

За словами голови Шевченківського району, після реконструкції частини вул. Шевченка до вул. Левандівської наступний крок – завершити реконструкцію і до вул. Томашівської.

Довідка. Дискусійна платформа «Твоє місто Львів» створена Tvoemisto.tv за підтримки Європейського фонду за розвиток демократії  (European Endowment for Democracу). 


Реклама

А поділитися?