У Львові відвідувачі винесли частину інсталяції данського художника, переплутавши її з рекламою

logo
140298_u_lvovi_vidviduvachi_vinesli_chastinu_ins.jpeg


У Львові відвідувачі Національної галереї мистецтв імені Бориса Возницького винесли частину інсталяції данського художника, яка експонувалась на виставці сучасного мистецтва спілки художників Данії «Данське народне мистецтво». Ймовірно, відвідувачі переплутали її з рекламними брошурами. Зникнення експонатів виявили 25 вересня, а виставка тривала з 1 по 23 вересня. Про це ZAXID.NET розповів заступник директора Львівської національної галереї мистецтв ім. Б Возницького Ігор Лесь.

«Інсталяція складалася з 64 друкованих кольорових брошур на картоні і називалася «Книга-гра», які лежали прямо на підлозі і кожен міг їх погортати. Після закриття виставки ми помітили, що бракує 5 кольорових брошур по 25 сторінок. Ці екземпляри не мають художньої цінності, їх можна роздрукувати знову. Найімовірніше відвідувачі не зрозуміли, що це частина інсталяції і взяли книги на пам’ять», – розповів Ігор Лесь.

За словами Ігоря Леся, відповідальність за зникнення частини інсталяції несуть три доглядачі виставки. За попередніми підрахунками, друк нових брошур обійдеться у 140 євро, проте наразі художник не висував претензій до галереї.

Галерея вибачилась перед куратором виставки Орестом Андерсеном, поки що невідомо, чи вимагатиме він роздруку нових виставкових екземплярів інсталяції.


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...