У Львові виявили фальшиві 500 гривень

logo
140424_u_lvovi_vijavili_falshivi_500_griven.jpeg


Новини, 10.10.2017

10.10.2017, 10:08

500 гривен, подделкаУ Львові жінка намагалася розрахуватися у гіпермаркеті фальшивими 500 гривнями. Поліцейські вилучили купюру та скерували на експертне дослідження. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Львівської області.

В Личаківський відділ поліції звернулась директор одного із львівських гіпермаркетів. Вона повідомила, що невідома особа в приміщенні торгового закладу намагалась заплатити за товар 500-гривневою банкнотою, яка має ознаки підробки. Працівники поліції встановили, що намагалася розрахуватися фальшивими гривнями 31-річна львів’янка. За її словами, сумнівну банкноту вона отримала в одному із пунктів обміну валют.

Купюра вилучена та відправлена на експертизу. Вирішується питання про відкриття кримінального провадження.

Во Львове женщина пыталась рассчитаться в гипермаркете фальшивыми 500 гривнами. Полицейские изъяли купюру и направили на экспертное исследование. Об этом сообщает отдел коммуникации полиции Львовской области.

В Лычаковский отдел полиции обратилась директор одного из львовских гипермаркетов. Она сообщила, что неизвестная в помещении торгового заведения пыталась заплатить за товар 500-гривневой купюрой, которая имеет признаки подделки. Работники полиции установили, что пыталась рассчитаться фальшивыми гривнами 31-летняя львовянка. По ее словам, сомнительную банкноту она получила в одном из пунктов обмена валют.

Купюра изъята и отправлена ​​на экспертизу. Решается вопрос об открытии уголовного производства.

Соцсети

Погода


Реклама

А поділитися?