У Львові військові прокурори вдосконалювали практичні навички військової справи

logo
116727_u_lvovi_vijskovi_prokurori_vdoskonaljuval.jpeg


22Прокурорсько-слідчі працівники військових прокуратур Західного регіону України та Львівського гарнізону, з метою підвищення та вдосконалення теоретичних і практичних знань, навичок військової справи, пройшли заняття з вогневої підготовки на базі Національної академії сухопутних військ ім. гетьмана П. Сагайдачного. Про це інформують у прес-службі військової прокуратури Західного регіону України.

«Задля успішного виконання службових завдань актуальним є постійне вдосконалення прокурорами їх професійної майстерності у володінні різного виду озброєнням, – резюмував т.в.о. військового прокурора регіону Михайло Балан. – Стрільба зі стрілецької зброї – є однією із складових службової діяльності, а тому проведення таких занять є визначальним для підвищення професійних та психологічних якостей особового складу військових прокуратур Західного регіону України».

Протягом занять в тирі військові правники удосконалили теоретичну підготовку та практичні навички стрільби з пістолету Макарова, який знаходяться на озброєнні в Збройних Силах України. Також, цими днями офіцери відточували не тільки практичні навички військової справи, але й традиційно подолали легкоатлетичний крос на 1,5 кілометри.


Реклама

А поділитися?