У Львові викрили злочинну групу, яка розкрадала електроенергію

logo


12:20 8 липня 2016 р.

Фото: прес-служба Львівського обласного управління Національної поліції

Як повідомили в обласному управлінні Національної поліції, посадовці ПАТ «Львівобленерго» системно втручались у роботу приладів обліку електроенергії з метою заниження показників споживання.

«Правоохоронці викрили у Львові злочинну групу, учасники якої розкрадали електроенергію», – повідомили сьогодні, 7 липня, в прес-службі Львівського обласного управління Національної поліції, де також розповіли подробиці:

«Як встановили працівники Управління захисту економіки у Львівській області спільно з працівниками служби безпеки підприємства, до складу злочинної групи входили посадовці ПАТ «Львівобленерго». Зловмисники системно втручались у роботу приладів обліку електроенергії з метою заниження показників споживання.

Під час досудового розслідування у кримінальному провадженні, відкритому за частиною 3 статті 190 (шахрайство) Кримінального кодексу України, встановлено, що працівники ПАТ «Львівобленерго» за винагороду встановлювали у приміщеннях невеликих підприємств та у квартирах мешканців Львова та області лічильники із вмонтованими пристроями, які дозволяють зменшувати фактичні обсяги споживання електроенергії. До складу злочинного угрупування входили троє посадовців підприємства та один колишній працівник.

Провіши більше тридцяти санкціонованих обшуків, правоохоронці виявили та вилучили пломбіратори, пломби,електромікросхеми, документацію та інші пристрої, які підтверджують діяльності  злочинної групи. Одного із зловмисників працівники Управління захисту економіки у Львівській області затримали під час отримання частини коштів у сумі три тисячі гривень за встановлення у приватному помешканні «спеціального» електролічильника.

Сума збитків, завданих підприємству внаслідок діяльності злочинної групи встановлюється. Також правоохоронці встановлюють інших посадовців, причетних до викрадення електроенергії. Досудове розслідування триває».


Реклама

А поділитися?