У Львові виникли сутички між правими та лівими радикалами

logo
37308_u_lvovi_vinikli_sutichki_mizh_pravimi_ta_.png


У неділю, 6 листопада, на приміщення “Цитадель”, де перебували активісти ліворадикального «Автономного опору» напали праворадикали.

Про це у коментарі 032.ua розповіла активістка ліворадикального «Автономного опору», Ярина Волошин.

“Ще під час суду у нашу сторону лунали натяки, мовляв, усе так просто не закінчиться і ми були готові, що до нас прийдуть і повідомляли про це поліцію. Був особовий склад поліції, але він дав можливість сотні правих напасти на наш зал. Було чутно звуки пострілів. З наших ніхто не постраждав, ми стояли за щитами. Поліція нікого не затримала. Ми так зрозуміли, що вчинили напад праворадикальне угрупування «С14», але маємо припущення, що за згодою “Азову” і “Правого сектору”, – зазначили Ярина Волошин.

Увага, на відео присутня ненормативна лексика.  

За попередньою інформацією, у сутичках взяло участь приблизно від 50 і до 200 людей. Внаслідок події ніхто не постраждав. 

Додамо, що на сторінці праворадикального угрупування «С14» розміщено повідомлення у якому йдеться про те, що активісти угрупування прийшли порозмовляти із активістами “Автономного опору”, але виникла сутичка, внаслідок якої кілька людей отримали легкі поранення.

скріншот

Нагадаємо, активісти “Автономного опору” хотіли у неділю, 6 листопада, провести у Львові пішу ходу «Марш Волі» з нагоди вшанування річниці від Дня народження Нестора Махна. Але Окружний адміністративний  суд заборонив ГО «Автономний Опір Львів» проведення заходу.


Реклама

А поділитися?